Tantum Flu

Przeziębienie, czy grypa? Uderz w komplet objawów z siłą Tantum. Wybierz Tantum Flu.

Kubek z ciepłym Tantum Flu

O produkcie

 • Tantum Flu to, skuteczny lek dostępny bez recepty. Łagodzi objawy zarówno przeziębienia, jak i grypy. Jeden środek na obie choroby, których symptomy są bardzo podobne i często nie jesteśmy w stanie postawić jednoznacznej diagnozy.

 • Tantum Flu występuje w dwóch wariantach smakowych: pomarańczowym i cytrynowym. Zawiera połączenie aktywnych substancji czynnych: paracetamolu i chlorowodorku fenylefryny.

  • Paracetamol – zmniejsza gorączkę oraz bóle mięśni, głowy czy gardła
  • Fenylefryna – obkurcza naczynia krwionośne, zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, dzięki czemu udrażnia i zmniejsza uciążliwy katar.

 • Tantum Flu przeznaczony jest dla młodzieży powyżej 12. roku życia i dorosłych. Preparat dostępny jest w saszetkach w postaci proszku do rozpuszczania w wodzie.

  Zamiast zastanawiać się czy dolega nam przeziębienie czy grypa, lepiej szybko działać.

  Rozwiązaniem jest Tantum Flu.

Tantum Flu globalne działanie

Dawkowanie

 • Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat:

  Zazwyczaj zalecana dawka produktu leczniczego Tantum Flu o smaku cytrynowym to jedna saszetka co 4-6 godzin.

  Maksymalnie stosuje się 4 saszetki na dobę.

Kobieta z kubkiem Tantum Flu
Tantum Flu - pomarańcz i cytryna

Tantum Flu - kup online

Tantum Flu to skuteczny lek dostępny bez recepty. Łagodzi objawy zarówno przeziębienia, jak i grypy. Zmniejsza gorączkę, bóle głowy, mięśni i stawów oraz zmniejsza katar.

Kup online

Wskazania

Tantum Flu o smaku cytrynowym, Tantum Flu o smaku pomarańczowym, 600 mg + 10 mg (Paracetamolum + Phenylephrini hydrochloridum),proszek do sporządzania roztworu doustnego, w saszetce.

Wskazania: do stosowania u dorosłych i młodzieży powyżej 12 lat w celu łagodzenia objawów przeziębienia i grypy, w tym dolegliwości bólowych (m.in. bólu gardła i głowy), obrzęku i przekrwienia błony śluzowej nosa oraz w celu obniżenia temperatury.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, ciężka choroba niedokrwienna serca lub zaburzenia czynności układu krążenia, nadciśnienie tętnicze, nadczynność tarczycy, u pacjentów stosujących inhibitory monoaminooksydazy oraz w ciągu 2 tygodni po ich odstawieniu, jednoczesne stosowanie innych leków sympatykomimetycznych, uwzględniając leki zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa i oczu.

Podmiot odpowiedzialny: Angelini Pharma Polska Sp. z.o.o.

Linia produktów Tantum Verde