BENZYDAMINA

-skuteczność i bezpieczeństwo

Benzydamina ma szerokie spektrum działania! Wykazuje właściwości przeciwzapalne, przeciwbólowe, antyseptyczne oraz miejscowo znieczulające. Ta kompleksowość jest atutem wśród substancji używanych do produkcji leków na ból gardła.

SZEROKIE SPEKTRUM DZIAŁANIA SUBSTANCJI CZYNNEJ

TANTUM VERDE®

-bezpieczny lek nawet dla najmłodszych dzieci

Lek TANTUM VERDE® jest dobrze tolerowany i szybko osiąga stężenie terapeutyczne w miejscu zastosowania. Przy miejscowej aplikacji preparatu przenikanie substancji czynnej do krwiobiegu ograniczone jest do minimum, co chroni organizm przed ogólnoustrojowym działaniem leku.

Benzydamina

Została wynaleziona w latach 60-tych w laboratoriach Angelini Research Institute. Było to rewolucyjne odkrycie - wyjątkowość preparatu polegała na połączeniu skuteczności działania z gwarancją bezpieczeństwa! 10 lat później, po szeregu badań klinicznych, wprowadzono benzydaminę na rynek.

Benzydamina stosowana w TANTUM VERDE® jest produkowana bezpośrednio przez Angelini Pharma we Włoszech, według najwyższych standardów obowiązujących w UE, a jej czystość wynosi minimum 99%!

Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość zawartej w TANTUM VERDE® benzydaminy.

Najnowsze wpisy na blogu

INFORMACJA PRAWNA
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
TV/WWW/10/2017